Ładuję dane...
Certyfikat potwierdzający, że produkt nie jest testowany na zwierzętach.

Wiele produktów na półkach naszych supermarketów od szminek, dezodorantów, po środki do czyszczenia podłóg i inne płyny do mycia zostały przetestowane na zwierzętach lub zawierają składniki, które były testowane na zwierzętach.

Produkty opatrzone logiem „skaczącego królika” są certyfikowane przez Cruelty Free International zgodnie z uznawanymi międzynarodowymi standardami Humane Cosmetics i Household Products.

Tylko przez zakup marek certyfikowanych logiem „skaczącego królika”, ratujesz życie zwierząt, które cierpią w laboratoriach i wysyłasz wyraźny sygnał, że konsumenci nie chcą kosmetyków i artykułów gospodarstwa domowego, które są testowane na zwierzętach.

Certyfikowane firmy spełniają wszystkie rygorystyczne kryteria, w tym kompleksowego niezależnego audytu, zapewniającego, że nie przeprowadza się testów na zwierzętach, a także, że produkty nie zawierają składników, które były testowane na zwierzętach.

Niektóre produkty posiadają etykiety, z których wynika, że nie są testowane na zwierzętach, często okazują się jednak mylące i nie gwarantują, że produkt jest rzeczywiście wolny od testów na zwierzętach.

„Skaczący królik” i zakaz UE

W Unii Europejskiej zakaz testowania na zwierzętach kosmetyków, produktów i ich składników wszedł w życie w dniu 11.03.2013 roku. „Skaczący królik” jest jedynym europejskim znakiem, który daje konsumentom pewność, że kupują produkty nie testowane na zwierzętach czyli „cruelty free”

Od momentu kiedy zakaz obowiązuje na ternie Unii Europejskiej, firmy działające na jej terytorium, nie są w stanie przetestować nowych produktów i ich składników na zwierzętach. Mogą to jednak zrobić poza jej granicami, w krajach, gdzie taki zakaz nie jest stosowany.

Warto wiedzieć, że certyfikat „skaczącego królika” jest przyznawany tylko tym firmom, które zdecydowały się nie wprowadzać swoich produktów na rynek chiński, gdzie dla importowanych produktów, wymagane są badania na zwierzętach.

Zobacz pełną listę prawie 500 certyfikowanych firm, które dołączyły do światowego programu certyfikacji.
Dowiedz się więcej na stronie www.gocrueltyfree.org.

11

Lutego

Jesteś fanem piłki nożnej?
⚽️ Nasza mała firma, została właśnie jednym ze sponsorów w Championship🎉🏆 Chcesz wiedzieć więcej?⤵️⤵️⤵️ http://www.sportmarketing.pl/newsroom/34605,astonish-sponsorem-leeds?fbclid=IwAR17CGn6LXVte1tJuA8UBe3JkSXgVa7PUWzM2WiDHMCmZrRmkFzgBRI9_58...

11

Lutego

Już są!🎖 Nowe mydełka o
d ASTONISH!😃 Kto z Was lubi zapach lawendy oraz wanilii? Opracowanie tych kolejnych receptur trwało prawie rok! Stoi za tym ciężka praca wielu ludzi 💪 🖖👩🧑👨👩‍🦱 My już nie możemy się doczekać, kiedy trafią na nasze półki!😃...