Ładuję dane...
BLC jest wiodącym niezależnym centrum technologii skóry. Pracuje z ponad setkami firm w 40 krajach.
BLC są ekspertami do spraw skóry i dostarczają szeroki zakres usług związanych ze skórą. Firma założona ponad 90 lat temu, posiadająca specjalistyczny (rodowód) techniczny w technologii skóry, aby zapewnić szybkie dokładne rozwiązania techniczne zarządzania, ochrony środowiska i problemów skóry.
Rynek jest coraz bardziej konkurencyjny, gdzie jakość i szybkość reakcji ma kluczowe znaczenie dla sukcesu komercyjnego.
BLC oferuje kompletne rozwiązanie dla potrzeb skory i łańcucha dostaw surowca. Naszym celem jest zapewnienie, że podstawowe usługi są świadczone przez profesjonalnych i doświadczonych ludzi, oferując jasną i pouczającą informacje przed i po sprzedaży.


Certyfikat BLC to m. in.:

Testowanie skóry.
Badania poświęcone tylko badaniom laboratoryjnym, badaniom obuwia skórzanego, badaniom chemicznym i badaniom produktów skórzanych. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie testowania wszystkich typów skóry, od prostych testów odporności na zaawansowanej analizie dla zapachów i substancji zabronionych w skórze oraz w materiałach, w tym badan ołowiu i ( REACH TESTING ) NIE WIEM JAK TO UJAC. Naszym celem jest dostarczanie wyników badan w ciagu 3-5 dni roboczych.

Testowanie obuwia.
Oferujemy szereg standardowych testów obuwia zgodnie z normami CEN dla obuwia. Badania obejmują całe buty, skórę i komponenty. Akredytacja UKAS do testowania obuwia wzmacnia kompetencje, bezstronność, wydajność zdolności BLC.

Badania chemiczne.
Badanie substancji chemicznych w skórze jest specjalnym zadaniem ze względu na specjalny charakter podłoża. BLC ma duże doświadczenie w badaniach chemicznych i posiada 90 letnie doświadczenie w przeprowadzaniu badań na skórach oraz produktów pochodnych w celu identyfikacji związków, które mogą być obecne i zapewniają rozwiązania i porady w przypadku wystąpienia awarii.

11

Lutego

Jesteś fanem piłki nożnej?
⚽️ Nasza mała firma, została właśnie jednym ze sponsorów w Championship🎉🏆 Chcesz wiedzieć więcej?⤵️⤵️⤵️ http://www.sportmarketing.pl/newsroom/34605,astonish-sponsorem-leeds?fbclid=IwAR17CGn6LXVte1tJuA8UBe3JkSXgVa7PUWzM2WiDHMCmZrRmkFzgBRI9_58...

11

Lutego

Już są!🎖 Nowe mydełka o
d ASTONISH!😃 Kto z Was lubi zapach lawendy oraz wanilii? Opracowanie tych kolejnych receptur trwało prawie rok! Stoi za tym ciężka praca wielu ludzi 💪 🖖👩🧑👨👩‍🦱 My już nie możemy się doczekać, kiedy trafią na nasze półki!😃...