Ładuję dane...
Organizacja WoolSafe Approved jest źródłem informacji i porad na temat pielęgnacji dywanów, a także w zakresie pielęgnacji dywanów do właścicieli wykładzin dywanowych. Dostawców dywanow i dostawców środków do czyszczenia i pielęgnacji dywanów i wykładzin dywanowych.

WoolSafe zapewnia:
 • Akredytację firm, które zajmują się czyszczeniem dywanów
 • Sieć akredytowanych firm
 • Porady jak dbać i czyścić dywany i wykładziny dywanowe
 • Testy i akredytacje produktów do czyszczenie i konserwacji dywanów wełnianych


WoolSafe jest światową organizacją zajmującą się promocją w wysokiej jakości pielęgnacji wełnianych i syntetycznych dywanow, wykładzin dywanowych, przetestowanych i akredytowanych firm, produktów, usług oraz wszechstronnej informacji i szkoleń zawodowych.
Oryginalny program WoolSafe odnośnie produktów do czyszczenia został wszczęty przez Międzynarodowy Sekretariat Wełny (obecnie The Woolmark Company) w 1990 roku. W październiku 1998 roku nazwa WoolSafe i Mark zostały nabyte przez Organizacje WoolSafe, zarejestrowaną w Anglii jako WoolSafe Ltd.

Znaki towarowe WoolSafe sa certyfikowanymi i zatwierdzonymi znakami na całym świecie.

Programy WoolSafe
 • Światowy program akredytacji odnośnie produktów do konserwacji wykładzin.

  WoolSafe prowadzi program certyfikacji produktów nadających się do konserwacji wykładzin dywanowych i dywanów wykonanych z wełny i innych włókien naturalnych, a także jakości włókien sztucznych od 1991 roku. W 2007 roku wprowadzono nowy certyfikat „zielony” który jest odpowiedzialny za produkty przyjazne środowisku.

 • Program szkoleniowy i akredytacyjny dla profesjonalnych firm sprzątających.

  WoolSafe od 1999 roku prowadzi specjalistyczne szkolenia zawodowe. Właściciele i technicy, którzy zdadzą egzamin spełniający rygorystyczne wymagania kwalifikacyjne, zostaną wpisani do listy firm akredytowanych swoim kraju.

 • Program szkoleń i rejestracji dla instruktorów "dywanowych".

  WoolSafe zapewnia specjalistyczne szkolenia i program rejestracji dla inspektorów dywanowych i pomoc w rozwiązywaniu problemow związanych z produkcja, montażem, użytkowaniem i konserwacją dywanów i wykładzin dywanowych.

 • Specjalistyczne środki do czyszczenia.

  WoolSafe zapewnia także literaturę techniczną, instrukcje, broszury i podręczniki informacyjne związane z konserwacją dywanow.

 • Usługi doradcze

  Pracownicy WoolSafe chętnie udzielają porad jak konserwować dywany i wykładziny dywanowe. Zbiory dokumentów technicznych i wynikow badan sa dostępne dla członków i licencjobiorców.

11

Lutego

Jesteś fanem piłki nożnej?
⚽️ Nasza mała firma, została właśnie jednym ze sponsorów w Championship🎉🏆 Chcesz wiedzieć więcej?⤵️⤵️⤵️ http://www.sportmarketing.pl/newsroom/34605,astonish-sponsorem-leeds?fbclid=IwAR17CGn6LXVte1tJuA8UBe3JkSXgVa7PUWzM2WiDHMCmZrRmkFzgBRI9_58...

11

Lutego

Już są!🎖 Nowe mydełka o
d ASTONISH!😃 Kto z Was lubi zapach lawendy oraz wanilii? Opracowanie tych kolejnych receptur trwało prawie rok! Stoi za tym ciężka praca wielu ludzi 💪 🖖👩🧑👨👩‍🦱 My już nie możemy się doczekać, kiedy trafią na nasze półki!😃...