Ładuję dane...

Astonish FAQ - czyli najczesciej zadawane pytania

Pytanie: Czy wszystkie produkty mogą być z powodzeniem stosowane przez wegan?


Tak, naturalnie. Produkty Astonish nie zawieraja mięsa, ryb, jajek, mleka, a nawet miodu oraz innych substancji pochodzenia zwierzęcego takich jak żelatyna.

Pytanie: Czy mogę używać sprayu dezynfekującego 4 w 1, do czyszczenia klatki mojego królika i świnki morskiej?

Jest to spray z formułą, która czyści, dezynfekuje i usuwa brzydkie zapachy z twardych powierzchni.
  • Aktywny system chlorku beznalkonium 0.750% w/w jest to czynny biocyd, który skutecznie zabija bakterie E Coli, Salmonelli & Listerii
  • Produkt zostal przetestowany jest zgodny z normą BS EN 13697:2001
  • Staranne działania wykazały również doskonale działanie przeciw gronkowcowi złocistemu.

Produkt idealnie nadajde się do twardych powierzchniach w całym domu, szczególnie w kuchni może byc stosowany na powierzchniach, które majhą bezpośredni kontakt z żywnością takich jak deski do krojenia, lodówki, zamrażarki (po rozmrożeniu). Produkt jest perfumowany naturalnym olejkiem sosnowym i zawiera zielony barwnik.

Aktywny środek bakeriobójczy zawarty w produkcie jest dopuszczony do użytku weterynaryjnego, a wiec produkt jest odpowiedni i bezpieczny do stosowania w miejsach gdzie przebywają zwierzęta domowe: koty, psy, króliki, świnki morskie, chomiki. Zalecamy aby podczas czyszczenia usunąc zwierze z klatki i przed użyciem sprawdzić czy czyszczone powierzchnie sa suche.

Produkty Astonish są wolne od środków mogących negatywnie działać na zwierzęta i nie były na nich testowane. Przestrzegamy BUAV Humane Household Products Standard i używamy tylko środków chemicznych, które nie były testowane na zwierzętach (od 31 grudnia 1995r.)

Jeżeli niepokoi cie zapach lub barwnik, mamy alternatywny produkt Astonish Antibacterial Cleanser jest to produkt o neutralnym pH wolnym od zapachu i barwników.

Preparat najlepiej stosować zgodnie z zaleceniami na opakowaniu.

Pamiętaj aby ostrożnie używać preparatów bakteriobójczych!

Pytanie: Co mogę uzyć do czyszczenia podlogi z kamienia?

Do płytek z kamienie i powierzchni z kamienia zalecamy uzycie Astonish Floor Cleaner albo Astonish All Purpose Cleaner. Produkty te sa już rozcieńczone idlatego idealnie nadają się do mycia przy wykorzystaniu mopa z wiadrem.

Pytanie: Czy testujecie produkty na zwierzętach?

Nie! Produkty Astonish nie sa testowane na zwierztach. Wszystkie nasze produkty tworzone sa w naszym laboratorium i testowane tylko na tłuszczu, brudzie, smarze. Wszystkie produkty Astonish maja certyfikat organizacji Leasing Bunny Organization, BUAV, produkty Astonish sa także zatwierdzone przez Vegatarian Society.

Pytanie: Czy Oven & Cokware pasta jest bezpieczna?

Tak! Astonish Oven & Cookware Paste jest całkowicie biodegradalna, nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych i oparów, jest bezpieczna w dotyku bez konieczności zakaladania rękawic i maski.

Pytanie: Kiedy otrzymam swoje zamowienie?

Przy zakupie bezpośrednio ze sklepu internetowego www.drogeriestella.pl, produkty wysyłane są do klienta, najpóźniej następnego dnia po złożeniu zamówienia. W niektórych przypadkach otrzymasz swoje zamówienie na drugi dzien. Jeżeli pilnie potrzebujesz swoje zamówienie, napisz sklep@drogeriestella.pl, a my spróbujemy pomóc najlepiej jak potrafimy.

Pytanie: Kiedy upływa termin ważności produktów Astonish?

Termin ważności produktów Astonish trwa zwykle 4 lata od daty produkcji, chyba ze produkt zawiera wybielacz. Dla produktów z wybielaczem data ważności trwa dwa lata od daty produkcji. Podobnie do innych środków chemicznych z wybielaczem, tracą one aktywność w czasie. Data ważności drukowana jest z boku opakowania. Po upływie daty ważności, produkt może być wciąż stosowany ale jego skuteczność może być obniżona.

Pytanie: Jaki wskaźnik powinien być zachowany przy stosowaniu produktu Astonish All Weather Screen Wash?

Wskaźnik rozcieńczenia
Warunki Współczynnik rozcieńczenia z wodą Zamarzanie / Krzepnięcie
Lato 1:10 -4
Zima 1:5 -12
Sroga zima 2:1 -14
Neat n/a -16

Pytanie: Czy Astonish 4in1 Disinfectant Spray, jest zgodny z normami BSEN 13697:2001?

Astonish 4in1 Desinfectant Spray spełnia wymagania dotyczące badań EN 13697:2001. Jest odpowiedni do dezynfekowania twardych powierzchni. Dostępny jest w wygodnej formie spryskiwacza i nie wymaga rozcieńczania przed użyciem. Aktywnym składnikiem biobójczym jest chlorek benzylo C8-18 alkilodimetylowy 0.750% w/w. Srodek bakteriobójczy skutecznie usuwający bakterie E coli, Salmonelli & Listerii Produkt został przetestowany według standardow BS EN 13697:2001 Chlorek benzalkonium czyli środek bakteriobójczy o szerokim spektrum działania. Usuwa bakterie takie jak E Colli, Salmonella & Listeria

Pytanie: Jak szybko Astonish Anti-bacterial Cleaner zabija bakterie?

Astonish Anti-bacterial Cleaner, został przetestowany według standardowych europejskich norm EN1276 oraz EN13697, które określjaą wydajność dezynfekcji. Normy te stanowią, że w czasie 5 minut od momentu zetknięcia środka antbakteryjnego z czyszconą powierchnią, musi on usunąć 99,999% bakterii. Z tego pwodu w kuchniach lub małych firmach, gdzie wymagana jest dokładna dezynfekcja, polecamy stosować Astonish Anti-bacterial Cleaner przez 5 minut, zgodnie w powyższymi normami.

Pytanie: Czy produkt Astonish Blach Shine Restores jest odpowiedni do każdego rodzaju opon?

Tak! Astonish Black Shine Restores nadaje się do każdego rodzaju opon samochodowych i motocyklowych. Specjalna formuła przywraca blask oponom i czarnym plastikowym wykończeniom takim jak zderzaki. Produkt zawiera alkohol, poliole i aniony czynny środek do powierzchniowego usuwania plam i zabrudzeń. Pozostawia połysk na oponach i powierzchniach wykończeniowych. Produkt nie zawiera silikonów. Zawsze używaj produktów Astonish zgodnie z zaleceniami podanymi na opakowaniu. Nie stosować produktu w obszarze bieżnika, to mogłoby osłabić przyczepność opony. Produkt stosuje się wyłącznie na ścianach opon, aby poprawić ich wygląd i nadać im połysk.

Pytanie: Czy Astonish Germ Clear Disinfectant można bezpiecznie stosować w miejscach przebywania zwierzat?

Ten produkt mam specjalna formule z chlorkiem benzalkonium, jako biocyd razem z detergentami, chylatami i rozpuszczalnikami. ?????????? Produkt ma łagodne pH (zwykle pH=6). Jest bezpieczny do użytku w miejscach gdzie zazwyczaj przebuwają zwierzęta domowowe, w tym koty i psy. Srodek bakteriobójczy zawarty w produkcie jest powszechnie stosowany jako środek dezynfekujący w weterynarii i jest bezpieczny dla zwierzat. Przed rozpoczęciem sporzątania, upewnijmy się, że w pobliżu nie ma żadnych zwierząt oraz sprawdźmy czy czyszczone powierzchnie są suche. Podczas dezynfekowania klatek zwierzęcych, produkt należy rozcieńczyć w czystej cieplej wodzie, w proporcji 1:10 lub 1:20. Należy postępować tak jak w instrukcji na opakowaniu.

Pytanie: Czy Astonisch Kitchen Cleaner może być uzywany do drewna impregnowanego?

Astonisch Kitchen Cleaner, to silny odtłuszczacz na bazie mieszaniny mydeł i detergentów Produkt jest wysoce zasadowy z typowym pH =11,5. Nie polecamy go do stosowania na powierzchniach z drewna impregnowanego, w tym drewna lakierowanego. Istnieje możliwe że z czasem lakier i impregnat może się zetrzeć. Używając srodków czyszczących Astonish zawsze postępuj zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. Jeżeli nie jesteś pewien czy dany produkt jest odpowiedni do czyszczenia danej powierzchni, sprawdź przed użyciem na malej powierzchni.

Pytanie: Czy Astonish Descaler Limecale Remover może być uzywany w pralce?

Jest to stężony produkt na bazie naturalnego kwasu (kwasu cytrynowego) i jest przeznaczony do usuwania kamienia wyłącznie z urządzeń elektrycznych takich jak czajniki, ekspresy do kawy i żelazka parowe. Niestety produkt nie jest przeznaczony do użytku w pralce. Do tego typu zastosowan polecamy Astonish Limescale Prevention Tablets. Tabletki te dodaje się do środka do bębna podczas prania razem z proszkiem, plynem lub kapsułkami. Tabletki zwiekszaja wydajność detergentu do prania, dodatkowo chroniąc przed tworzeniem się kamienia. Używając srodków czysczacych Astonish zawsze postepuj zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. Postępuj zgodnie z instrukcją do pielęgnacji i konserwacji przewidzianych przez producenta pralki.

Pytanie: Czy moge używać tabletek Astonish Limescale Prezenter Tablet podczas normalnego prania?

Tabletki przeznaczone sa do stosowania jako dodatek do normalnego prania. Nie ma potrzeby wlaczania pralki tylko z samymi tabletkami. Należy włożyć jedną tabletkę bezpośrednio do bebna, oprócz zwykłego detergentu do prania, który jest dodawany do szufladki (lub dozownika jeżeli takiego używasz) i ustwaić normalny program lub cykl prania. Użycie tabletek w twardej wodzie może zmniejszyć wymaganą ilość detergentu i prac lepiej poprzez zmiękczanie wody.

Pytanie: Czy produkty Astonish są uznawane przez Halal?

W wytwarzanych produktach Astonish nie opieramy na zwierzęcych składnikach. Nie uzywamy alkoholu etylowego (który moglby powodowac potencjalne zatrucia) jako składnika do naszych produktów, ale uzywamy alternatywnych rozpuszczalników lub denaturowanego alkoholu (alkoholu etylowy zmieszany z innymi środkami chemicznymi). Produkty nie sa przeznaczone do spozycia, natomiast nie są groźne np. w kontakcie ze skróą człowieka. W opraciu opowyzsze dane uwazamy, że nasze produkty mogą być uznawane przez Halal, tj. dopuszczane na mocy prawa islamskiego.

11

Lutego

Jesteś fanem piłki nożnej?
⚽️ Nasza mała firma, została właśnie jednym ze sponsorów w Championship🎉🏆 Chcesz wiedzieć więcej?⤵️⤵️⤵️ http://www.sportmarketing.pl/newsroom/34605,astonish-sponsorem-leeds?fbclid=IwAR17CGn6LXVte1tJuA8UBe3JkSXgVa7PUWzM2WiDHMCmZrRmkFzgBRI9_58...

11

Lutego

Już są!🎖 Nowe mydełka o
d ASTONISH!😃 Kto z Was lubi zapach lawendy oraz wanilii? Opracowanie tych kolejnych receptur trwało prawie rok! Stoi za tym ciężka praca wielu ludzi 💪 🖖👩🧑👨👩‍🦱 My już nie możemy się doczekać, kiedy trafią na nasze półki!😃...